Eski Sevgiliyi Geri Kazanmak Mümkün mü?

Eski sevgiliyi geri kazanmak mümkün fakat doğru metotları uygularsanız mümkün. Bu metotların neler olduğunu sizler için derledik. 

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmak İçin Yapılması Gerekenler

Eski sevgiliyi geri kazanmak için temel nokta insanın kendisine saygı duymasıdır. Sevgimiz de aşkımız da bencilizdir. Kendimiz için severiz. Paradoks burada başlar, çatışmalar bu noktadan sonra doğar. Çoğumuz sevgimizde bencilizdir, DOĞRU! Kendimiz için severiz, DOĞRU! Ama sevdikten aşık olduktan sonra bir başkası için yaşamaya başlarız. Aldığımız nefesin başkasına ait olduğunu hissederiz. Alışkanlıklarımızı değiştirmeye başlarız. Arkadaşlarla yaptığımız aktiviteler azalmaya, zamanla son bulmaya başlar. Hobilerimizden vazgeçeriz. Hayat ona endekslidir artık. Bağlılıktan ziyade kendi hayatımızı hiçe sayan bir bağımlılığa doğru sürükleniriz. Özgürlüklerimizden vazgeçeriz.

Yolun sonunda ne mi var? Cevap açık aslında. Yukarıda saydıklarımız ve daha fazlası seni olduğun kişi olmaktan çıkarır, yaşayan bir ölüye dönüverirsin. Başka bir kimliğe bürünürsün. Ona yaklaşmak için feda ettiğin her özellik seni kendinden uzaklaştırır. Bakmışsın ki feda ettiğin herşey aslında ileride onu senden uzaklaştıracak sebepler olmaya başlamış. İlişkinin ilerleyen dönemlerinde sıkça duyulur şu sözler..

  • Zamana ihtiyacım var
  • Kendime vakit ayırmak istiyorum
  • Heyecanım kalmadı, yoruldum artık
  • Seni tanıyamıyorum artık, çok değiştin

Sanırım yabancı gelmedi hiç bir tanesi. Aslında lafı çok uzatmak niyetinde değiliz. Eski sevgiliyi geri kazanmak için önce senin kendini geri kazanman gerekiyor.Başlangıçta sağlam durmak gerekir. Daha fazla fedakarlık ve sonsuz teslimiyet olmamalı. Bugüne kadar bu adımlar yanış atılmışsa da geç kalınmış sayılmaz, herşey düzeltilebilir.

“Eski sevgiliyi geri kazanmak” konusunda yapılması gereken herşeyi sana A’dan Z’ye anlatacak bir kaynak var. Eski Sevgiliyi Elde Et isimli bir e-kitap bu. Odaklı olarak hazırlanmış bir rehber kitaptır bu. Adım adım neler yapman ve neleri yapmaman gerektiğini detaylıca anlatıyor. Okuyucusuna aldırdığı sonuçlar da son derece başarılı. Aşağıdaki linki tıklayarak açılacak olan sayfada aşağıya doğru ilerle ve okuyucularının yorumlarına mutlaka göz at. İşine yarayabileceğine inanıyorsan hiç düşünmeden kitabı okumaya başla. Kaybedeceğin hiç birşey yok ama kazanacağın çok şey olabilir. eskisevgiliyieldeet.com

eski sevgiliyi geri kazanmanın garantili yolları pdf kitabı incelemek için tıkla

eski sevgilim beni unuttumu test

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmak ile diğer konular